21marzec2018

E-informator o Funduszach

podrecznik.okladkaE-informator „Alfabet Funduszy Europejskich. Jak Polska rozwija się dzięki Funduszom Europejskim” – to twój mini- przewodnik po udanych projektach unijnych!

Czy wiesz, co zmieniło się w naszym kraju dzięki Funduszom Europejskim? Kto otrzymał dotacje i jak je wykorzystał? Jeśli chcesz lepiej orientować się w tej tematyce, sięgnij po ten mini-przewodnik po projektach unijnych realizowanych w naszym kraju w latach 2007-2013. Przedstawia efekty wykorzystania Funduszy Europejskich w różnych środowiskach: lokalnych, społecznościowych, wśród mieszkańców aglomeracji, a także naukowców, uczniów, turystów, przedsiębiorców… 

Na informator składają się hasła ułożone alfabetycznie, opatrzone ilustracjami, z opisem projektu zrealizowanego dzięki środkom z Unii Europejskiej. Każde hasło zawiera informację o Programie Operacyjnym, z którego środków finansowane jest konkretne przedsięwzięcie.

Znajdziesz w nim także:
- wiele ciekawostek o Unii Europejskiej
- przydatny słownik wyjaśniający podstawowe pojęcia związane z tą tematyką.

Informator posłuży ci jako pomoc edukacyjna i źródło ciekawostek o Funduszach. Napisany jest przystępnym językiem, a bogate ilustracje pomogą ci zobaczyć skalę wykorzystania środków unijnych w naszym kraju. A do tego możesz przeglądać go na swoim tablecie lub smartfonie!

Dostępny jest w kilku formatach elektronicznych:aplikacjaafe

- jako PDF

- jako ePUB, czyli format otwierany praktycznie na wszystkich telefonach i tabletach

- jako aplikacja dostępna nieodpłatnie w sklepie internetowym Google Play

- jako aplikacja dostępna nieodpłatnie w sklepie internetowym iTunes/AppStore